Mechanika samochodowa


Blacharstwo

Blacharstwo

W zakresie napraw oferujemy także naprawy blacharskie. Zarówno blacharstwo powypadkowe – przeznaczone dla pojazdów uszkodzonych podczas kolizji lub wypadku, jak i blacharstwo remontowe – skierowane na niszczejącą lub zardzewiałą karoserię. Gwarantujemy najwyższą jakość napraw blacharskich w rozsądnych cenach.

Więcej o blacharstwie samochodowym ›
Sprzedaż części

Sprzedaż części

Dla naszych Klientów oferujemy sprzedaż nowych części samochodowych. Jest to duże ułatwienie dla Klienta, gdyż nierzadko oddając auto do naprawy nie zawsze wiadomo co trzeba będzie wymienić. Jako warsztat naprawczy posiadamy duże rabaty u dostawców i jesteśmy w stanie dostarczyć części samochodowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

Więcej o częściach samochodowych ›
Naprawa HDS

Naprawa HDS

Zajmujemy się naprawą i regeneracją HDS. Najczęściej naprawy te dotyczą siłowników hydraulicznych stosowanych w HDS, a także polegają na kasowaniu luzów po osiowych i usuwaniu wycieków.

Więcej o naprawie HDS ›
Naprawa sprzętu budowlanego

Naprawa sprzętu budowlanego

Trudnimy się naprawą sprzętu budowlanego. Wśród najczęściej naprawianych sprzętów należy wymienić: koparki, ładowarki, miksokrety. Zajmujemy się naprawą silników, przekładni i siłowników hydraulicznych oraz regeneracją łyżek i elementów stalowych.

Więcej o naprawie sprzętu budowlanego  ›

Skontaktuj się z nami

 

Rejon działania

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców z całej Polski, w szczególności do mieszkańców województwa dolnośląskiego. Z racji lokalizacji warsztatu w Jelczu-Laskowicach szczególnie serdecznie zapraszamy mieszkańców ościennych miejscowości: Wrocław, Oława, Brzeg, Oleśnica, Długołęka, Namysłów.