Polecamy

Poniżej prezentujemy listę firm godnych naszego polecenia:

  1. www.filmar.wroclaw.pl – Filmar Wrocław to firma zajmująca się sprzedażą asortymentu z zakresu sieci wodociągowych, sieci kanalizacyjnych, armatury wodociagowo-kanalizacyjnej, odwodnień liniowych i drenażu, żeliwa drogowego oraz zbiorników retencyjnych. Filmar Wrocław to także producent studni kanalizacyjnych i wodomierzowych, kształtek i złączków z materiałów PEHD i PP. Filmar Wrocław zapewnia swoim Klientom profesjonalne doradztwo, wykonawstwo i montaż sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, a dzięki wykwalifikowanej kadrze w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom, przy którym inni załamują ręce. Potwierdzają to zamieszczone realizacje, które nawet na laikach robią wrażenie.
  2. www.komex.agro.pl – M.K Komex firma zajmująca się skupem i sprzedażą zbóż, nawozów i środków ochrony roślin, a także sprzedażą opału (węgla, drewna opałowego i kominkowego) i wszelakich materiałów budowlanych. Firma KOMEX istnieje już 23 lata na rynku i posiada dwa swoje oddziały zlokalizowane na terenie województwa dolnośląskiego: w Kątach Wrocławskich oraz w Mietkowie. Swoim Klientom firma Komex oferuje atrakcyjne warunki handlowe (cennik zbóż, cennik opału, cennik nawozów i materiału siewnego) oraz transport zakupionych towarów własnym transportem.
  3. www.patrycjadzieciom.pl – Fundacja Patrycja Dzieciom Osieroconym pomaga dzieciom w potrzebie. Szlachetna działalność godna wyjątkowego uznania.
  4. www.czesci-samochodowe-wroclaw.pl – Auto-Zatoka Wrocław to firma zajmująca się sprzedażą części samochodowych do aut marek: Mercedes, Opel, Skoda i Daewoo. Sprzedaż auto części prowadzona jest w stacjonarnym sklepie motoryzacyjnym zlokalizowanym we Wrocławiu przy ul Pestalozziego 7. Użytkownicy aut Mercedes, Opel, Skoda i Daewoo znajdą tam pełen asortyment części samochodowych począwszy od żarówek samochodowych, przez akumulatory, na elementach zawieszenia i karoserii nie kończąc. Zapytania o dostępność konkretnych części samochodowych do danego modelu auta można składać telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny formularz zamówienia auto części zamieszczony na stronie.
  5. www.szkolenia-wssn.plWSSN Wielkopolska Szkoła Skutecznej Nauki to firma zajmująca się prowadzeniem szkoleń, kursów i warsztatów podnoszących poziom i wiedzę kursantów. Firma działa na rynku szkoleniowym od roku 2007. Szkoli różne grupy odbiorców: pracowników firm, nauczycieli, dzieci, młodzież, studentów, osoby pracujące oraz poszukujące pracy. Organizuje szkolenia na zamówienie osób prywatnych, firm, szkół, uczelni, administracji samorządowej, Urzędów Pracy, Ośrodków Pomocy Społecznej. Z sukcesem szkoli także uczestników projektów współfinansowanych przez EFS. W ofercie firmy znajdują się m.in.: kurs szybkiego czytania, zajęcia dla dzieci z klas I-III, warsztaty z doradcą zawodowym, warsztaty technik pamięciowych z elementami mapy myśli, gry i zabawy urozmaicające zajęcia oraz wiele innych. Wszystkie kursy, zajęcia i szkolenia prowadzone są przez Panią Małgorzatę Skoryna, która jest trenerem, nauczycielem, wykładowcą, coach-em i doradcą zawodowym z 30 letnim doświadczeniem.
  6. drewno-opalowe-wroclaw.pl – filia firmy M.K. KOMEX zajmująca się sprzedażą opału – węgla oraz drewna opałowego i kominkowego – na terenie województwa dolnośląskiego, miast tj.: Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Kąty Wrocławskie, Legnica i wiele mniejszych miejscowości. Składy drewna oferują drewno sezonowane, pocięte na kawałki i już połupane. Różne gatunki drewna opałowego i drewna do kominka o zróżnicowanej kaloryczności. Sprzedaż drewna odbywa się na metry przestrzenne. Drewno jest ściśle i dokładnie układane w specjalnie przygotowanych skrzyniach. Wszystko to możliwe wraz z dowozem drewna opałowego i drewna kominkowego wprost do kotłowni Kupującego. Dodając do tego możliwość obecności na składzie przy załadunku drewna na auto dostawcze oraz własnego pomiaru ilości drewna otrzymujemy pewność rzetelnego zakupu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem drewna opałowego i kominkowego oraz zapraszamy do zakupów.