Zabudowa samochodów

Zabudowy samochodów dostawczych

Zabudowy samochodów dostawczych

Zabudowy na autach dostawczych do 3,5 t. Lawety z wyciągarkami, wywrotki jedno, dwu i trzy stronne. Wyposażone w siłowniki hydrauliczne i podnośniki HDS. Gotowe do przewozu i wywrotu ładunku od 4 ton.

Więcej informacji na temat zabudów na auta dostawcze >
Zabudowy samochodów ciężarowych

Zabudowy samochodów ciężarowych

Zabudowy do aut ciężarowych. Lawety, wywrotki z wielostronnym wywrotem. Wyposażone w siłownik hydrauliczny lub/i podnośnik HDS o różnej ładowności. Sprostamy każdym wymaganiom - zabudowy produkowane pod zamówienie.

Wiecej informacji na temat zabudów aut ciężarowych >

Zajmujemy się produkcją i montażem zabudów samochodowych przeznaczonych do aut dostawczych i ciężarowych.

Wytwarzamy skrzynie o różnych rozmiarach dopasowanych do konkretnego modelu samochodu. Montujemy burty na zawiasach z zamknięciami pozwalającymi na otwieranie w osi dolnej lub górnej. W przypadku burty otwieranej w osi górnej stosujemy zestaw otwieranych zawiasów jedną dźwignią za pomocą wspólnego pręta sterującego. W zależności od wielkości i przeznaczenia zabudowy samochodowej stosujemy burty stalowe lub burty aluminiowe.

Nieodzownym elementem są także siłowniki i pompy hydrauliczne. Odpowiadają one za podnoszenie skrzyni.  Stosujemy siłowniki zasilane pompą hydrauliczną lub pompy olejowe napędzane silnikiem elektrycznym. Montujemy także podnośniki HDS.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.


 

Skontaktuj się z nami